ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Preparat gryzoniobójczy na myszy i szczury w kostce RAT KILLER PERFEKT 200 g

  • zdjecie 1 - Preparat gryzoniobójczy na myszy i szczury w kostce RAT KILLER PERFEKT 200 g
  • zdjecie 2 - Preparat gryzoniobójczy na myszy i szczury w kostce RAT KILLER PERFEKT 200 g
Cena11.30 zł
Informacje dodatkowe:Substancje aktywne: Brodifakum (Antykoagulant), Denatonium - środek zapobiegający przypadkowemu spożyciu przez człowieka
Opakowanie:200g
Dostępność: Towar dostępny na magazynie w bardzo dużej ilości

Bardzo skuteczna trutka przeznaczona do całkowitego wytępienia myszy i szczurów o działaniu mumifikującym gryzonia w formie wygodnej w użyciu kostki. Kosta deratyzacyjna na myszy i szczury RAT KILLER może być stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Środek trujący na szczury najlepiej jest wyłożyć w karmnikach deratyzacyjnych , które zabezpieczają przed przypadkowym spożyciem.

Kostka trująca na myszy i szczury doskonale sprawdza się przy deratyzacji pomieszczeń użytku publicznego, takich jak: biura, magazyny, hale fabryczne, obiekty hotelarskie, mieszkania oraz w budynkach inwentarskich: oborach, chlewniach, stajniach, itp. Kostka z trutką na szczury powinna być wyłożona w pobliżu kryjówki gryzonia lub w miejscu jego drogi przebiegu.

Środek gryzoniobójczy RAT KILLER posiada substancję aktywną Denatonium, który zniechęca do spożycia kostki przez ludzi. W stosunku do szczurów należy zastosować 2 kostki w odległości 5-10m, a w przypadku myszy 1 kostkę wyłożyć należy co 2 do 5 m. Po spożyciu szkodniki padają po ok. 4 -5 dniach. Pełne wytępnienie myszy i szczurów przy systematycznym stosowaniu następuje po ok. dwóch tygodniach.

Dodaj opinię
Zadaj pytanie
Poleć znajomemu


*
*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem

*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem
*
*
Możesz podać maksymalnie 5 adresów. Oddziel je przecinkami
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem
Opinie o produkcie
autor: Andrzej Włodarski
ocena: 5.0
2016-02-02 09:30:28

Bardzo skuteczna trutka, myszy wlazły mi w kanał wentylacyjny, zasugerowałem się, że trutka wysusza szkodnika, więc nie będzie się rozkładać. Włożyłem kostki w kilku miejscach we wlot wentylacyjny i po jakimś czasie szuranie się skończyło:)

Copyright © 2019 ecoagra.pl

Trwa ładowanie