ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Produkty doskonałej jakości

Sklep ecoagra.pl dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wspierania hodowców zwierząt, rolników i nadleśnictw oferuje artykuły wyłącznie najwyższej jakości. Muszą one spełniać bardzo surowe wymagania wytrzymałościowe aby przez wiele lat mogły bezawaryjnie pracować w gospodarstwach w hodowlach królików, szynszyli czy drobiu; lub na polach i w ogrodach w sytemach nawadniania upraw warzywnych.

Doskonalenie jakości produktów na podstawie uwag klientów
Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle cenne dlatego każde z oferowanych poideł dla drobiu czy królików zaprojektowane są z uwzględnieniem uwag i zaleceń pochodzących od użytkowników. Ciągle udoskonalamy i ulepszamy produkty dostępne w ofercie ofercie aby zwiększać jakość i niezawodność artykułów do hodowli zwierząt.

Dzięki współpracy z hodowcami z Polski i Europy oraz nadleśnictwami i kołami łowieckimi oferujemy sprawdzone i skuteczne ogrodzenia elektryczne dla bydła, koni czy owiec oraz niezawodne pastuchy do ochrony upraw przed dziką zwierzyną leśną. Nasze elektryzatory i akcesoria do budowy ogrodzeń elektrycznych tworzone są z użyciem najnowszych technologii, które gwarantują skuteczność i odpowiednią wydajność przez wiele sezonów. Oferowane przez nas linki stalowe, taśmy dla koni czy plecionki elektryczne do pastuchów tworzymy wyłącznie z wykorzystaniem najlepszych materiałów aby solidnie zabezpieczały uprawy czy chroniły zwierzęta przed drapieżnikami.

System kontroli jakości produkcji i dystrybucji
Każdy z produktów dostępnych w naszej ofercie czy to poidła dla drobiu, karmidła czy pułapki żywołowne wykonywane są wysokiej klasy materiałów poddawanych precyzyjnej obróbce. Czuwamy nad przebiegiem procesów produkcyjnych na każdym etapie i dbamy o zachowanie najwyższych standardów aby móc zaoferować towar, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Przy realizacji zamówień dokładnie sprawdzane są parametry produktów a sam towar przed wysyłką jest odpowiednio zabezpieczany aby mógł w nienaruszonym stanie dotrzeć do zamawiającego.


Copyright © 2023 ecoagra.pl

Trwa ładowanie