ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Bezpieczna paczka

Dobrze zabezpieczona paczka jest gwarancją pomyślnie zakończonej transakcji w każdym sklepie wysyłkowym. Nasz sklep EcoAgra.pl dokłada wszelkiej staranności, aby paczki wysyłane do klientów były odpowiednio zabezpieczone i dotarły do nich w nienaruszonym stanie.

Większość wysyłanych przez nas towarów pakowanych jest w kartonach o odpowiedniej grubości i wytrzymałości. Wysyłany produkt owijany jest folią, która dodatkowo wypełnia także pustą przestrzeń w kartonie. Dzięki temu nie ma ryzyka, że towar zostanie uszkodzony podczas transportu. Na koniec całość jest dokładnie oklejona taśmą z naszym logiem, co gwarantuje nienaruszalność paczki. Produkty o większym gabarycie np. rolki siatek leśnych zabezpieczane są za pomocą folii stretch, które okleja się także firmową taśmą.

Oferowane przez nas towary wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich, co wiąże się z wieloma korzyściami. Oprócz błyskawicznej dostawy w 24 h na terenie kraju, wszystkie paczki są ubezpieczone. Dodatkowo, wysyłka firmą kurierską umożliwia śledzenie paczki, dzięki czemu klient ma kontrolę nad przebiegiem realizacji zamówienia i dostawy.Copyright © 2024 ecoagra.pl

Trwa ładowanie