ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Regulamin

Stronami umowy sprzedaży w sklepie internetowym ecoagra.pl jest: FERMO Karol Owczarek, z siedzibą przy ul. Krzywoustego 3/17, 51-165 Wrocław, NIP: 5140145468, REGON: 250910808 oraz pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet.

:: DOKONYWANIE ZAMÓWIEŃ

  Składanie zamówień w sklepie odbywa się poprzez:
 • wypełnienie odpowiednich formularzy zamówienia na stronie sklepu
 • kontakt telefoniczny dostępny pod numerami: +48 62 739 40 10
 • przesłanie zamówienia e-mailem na adres: info@ecoagra.pl
 • Jeżeli złożenie zamówienia odbywa się poprzez stronę www.ecoagra.pl, po złożeniu zamówienia Klientowi zostaje wysłana e-mailem informacja o jego otrzymaniu przez sklep (jeśli podał on swój adres email przy składaniu zamówienia). Ponieważ zdarza się, że e-maile nie dochodzą lub dochodzą z opóźnieniem, potwierdzeniem jest także numer zamówienia, który pojawia na stronie WWW po złożeniu zamówienia.

  Po złożeniu zamówienia ewentualne uwagi do zamówienia: szczegóły odnośnie kolorów bądź typów zamówionych towarów, prośby o poprawkę danych bądź formy przesyłki wpisywać można w pole "Dodatkowe informacje do zamówienia". W razie wątpliwości informacje te można również podać telefonicznie pracownikowi biura sprzedaży sklepu ecoagra.pl: KONTAKT.

  W przypadku, kiedy zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu braku wybranego produktu na magazynie/ wyczerpania asortymentu klient zostanie o tym poinformowany i będzie mógł zmienić lub anulować zamówienie.

  Klient wybiera sposób dostarczenia towaru spośród następujących możliwości:

  • dostawa przesyłką kurierską po wpłacie na konto
  • dostawa przesyłką kurierską za pobraniem

  Każdy klient składając zamówienie w sklepie wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu kupującego na zamówione towary.

  :: PŁATNOŚĆ
   Płatność za zamówiony towar odbywa się w następujący sposób:
  • przy odbiorze: należność pobiera kurier;
  • przelewem bankowym na konto sklepu -
   AliorBank nr: 66 2490 0005 0000 4600 3021 9297

  Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane na stronie ceny są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia pod warunkiem, iż towar znajduje się na stanach magazynowych sprzedawcy. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian bez powiadamiania o tym fakcie kupującego.

  :: WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ I KOSZT DOSTAWY


  Sklep ecoagra.pl realizuje zasadę uczciwej odpłatności za wysyłkę.
  Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej zgodnie ze wskazaniami złożonymi przy składaniu zamówienia.
  Cena przesyłki naliczana jest automatycznie a o jej wysokości użytkownik informowany jest na bieżąco w trakcie składania zamówienia.
  Cena przesyłki wyliczona przez system podczas składania zamówienia zawsze jest kosztem przesyłki ostatecznym i nie ulega zmianie.

  Nie naliczamy dodatkowych opłat za pakowanie przesyłki.

  :: TERMIN REALIZACJI

  Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco. Przesyłki wysyłane są codziennie około godziny 15:00. Termin realizacji zależy więc głównie od wybranego sposobu płatności:

  • przesyłki za pobraniem- czas dostawy przesyłki firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy,
  • przedpłata na konto bankowe- po zaksięgowaniu wpłaty czas dostawy przesyłki firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy.

  Uwaga! Z przyczyn niezależnych od nadawcy (trudne warunki atmosferyczne, okres wzmożonego ruchu przesyłek, zdarzenie losowe) dostawa towaru może trwać dłużej niż przewidziany 1 dzień roboczy.
  Poza tym termin realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie. W przypadku gdyby okazało się, iż zamówionego towaru nie mamy w magazynie niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym fakcie telefonicznie. Czas realizacji zamówienia wynosi do 30 dni. O dokładnym terminie dostarczenia przesyłki i jej numerze Nabywca jest indywidualnie powiadamiany przez e-mail (gdy został podany) w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.

  :: TOWARY I ICH SPECYFIKACJE

  Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy.
  Sprzedawane towary objęte są gwarancją i dostarczane są z instrukcją obsługi (o ile produkt ją posiada).

  Opinie o produktach
  Nasz sklep nie weryfikuje, czy osoba dodająca opinię o danych produkcie, dokonała jego zakupu. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii nacechowanych wulgarnym słownictwem, pornografią lub treścią niedotyczącą produktu.

  Środki komunikacji
  Sklep udostępnia następujące środki komunikacji:

  • kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail
  • kontakt poprzez formularz kontaktowy
  • kontakt telefoniczny
  • kontakt poprzez czat na stronie sklepu (Facebook Messenger)
  • kontakt poprzez fanpage Facebook


  :: ZWROTY Zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z zamówionym towarem.

  Aby dokonać zwrotu zakupionego towaru należy powiadomić sklep ecoagra.pl o tym fakcie wypełniając załączony poniżej formularz zwrotu towaru. Można również skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy znajdującego się poniżej.

  Uwaga!
  W przypadku zwrotu towaru, sklep ecoagra.pl dokona klientowi zwrotu zapłaconej za towar kwoty, a także kosztu przesyłki zgodnie z ustawą.
  Klient dokonuje zwrotu towaru na swój koszt.

  Zwracane towary należy odsyłać na adres:
  Ecoagra.pl - Serwis
  Piotrów 18
  62-814 Blizanów


  Pobierz dokument zwrotu towaru
  Uwaga!
   Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:
  1. o świadczenie usług, jeżeli ecoagra.pl wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta
  2. w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie ecoagra.pl nie sprawuje kontrol i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
  3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy to szczególnie wszelkiego rodzaju siatek wykonywanech na wymiar podany przez klienta)
  4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

  Kupującemu przysługuje prawo do nieodpłatnego zwrotu zużytego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Zwrot zużytego sprzętu może zostać zrealizowany wyłącznie w przypadku gdy kupującym jest osoba prywatna, gdy zakup nowego produktu dokonany zostanie w sklepie internetowym www.ecoagra.pl a zwracany towar będzie obejmował zużyty produkt tego samego rodzaju, pełniący te same funkcje co sprzęt nowozakupiony. Zwracany, zużyty sprzęt powinien być kompletny. Chęć zwrotu zużytego produktu należy zgłosić drogą mailową na adres info@ecoagra.pl w dniu składania zamówienia.  FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
  (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

  Sklep Ecoagra.pl
  Piotrów 18
  62-814 Blizanów
  Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy
  ........................................................................................, numer oferty............................................................................................
  Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ...........................................................................................


  Imię i nazwisko....................................................................
  Adres...................................................................................
  Data.....................................................................................

  ::REKLAMACJE

  Na towary dostępne w sklepie udzielona jest gwarancja producenta.
  Jeżeli otrzymany towar posiada wady techniczne lub nie działa prawidłowo może zostać odesłany przez Klienta w ramach reklamacji. W takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
  Do odsyłanego towaru należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz reklamacji oraz dokument zakupu.

  Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych z opcją płatności przy odbiorze. Sklep zobowiązuje się do nieprzekraczania terminu 14 dni roboczych (od daty przyjęcia reklamowanego towaru do sklepu) na rozpatrzenie reklamacji. Jeżeli reklamacja zostanie uznana przez serwis producenta, usterki zostaną usunięte bezpłatnie lub towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy lub, jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.
  Jeśli reklamacja zostanie odrzucona przez serwis producenta jako nieuzasadniona, towar może zostać odesłany do Klienta na jego koszt, z możliwością uwzględnienia kosztów poniesionych przez serwis oraz sklep.

  Paczki prosimy wysyłać na adres magazynu firmy:
  Ecoagra.pl - Serwis
  Piotrów 18
  62-814 Blizanów

  Jeżeli otrzymany towar posiada uszkodzenia powstałe podczas transportu lub wystąpiły braki ilościowe w przesyłce należy zgłosić zaistniały problem telefonicznie lub mailowo w terminie do 7 dni od dnia otrzymania towaru. Po upływie w/w terminu reklamacje ilościowe jak i uszkodzeń towarów powstałych w transporcie nie będą uwzględniane. Pobierz dokument reklamacji

  ::OCHRONA PRYWATNOŚCI I INNE PRAWA

  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę FERMO Karol Owczarek danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883. Prezentacja zawartości sklepu ecoagra.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
  Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
  Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych na stronie sklepu www.ecoagra.pl zarówno w postaci tekstowej jak i graficznej bez wyraźnej, pisemnej zgody firmy FERMO jest zabronione.

  ::POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  FERMO może zmienić Regulamin i uruchomić nową wersję usług świadczonych w ramach sklepu ecoagra.pl. Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez FERMO który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia w sklepie ecoagra.pl zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że zamówienia rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.

  W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

  Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez FERMO w ramach prowadzonego sklepu ecoagra.pl będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje dotyczące dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znaleźć można pod adresem: www.uokik.gov.pl

  Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy Regulamin.

  :: POLITYKA PLIKÓW COOKIES

  Serwis www.ecoagra.pl nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

   Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: "sesyjne" (session cookies) oraz "stałe" (persistent cookies). Cookies "sesyjne" są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). "Stałe" pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

   W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  • "niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • "wydajnościowe" pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  • "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  • "reklamowe" pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji "Pomoc" w menu przeglądarki internetowej.

  Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy Regulamin.


Copyright © 2024 ecoagra.pl

Trwa ładowanie