ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Środek zwalczający szczury i myszy w kostce RAT KILLER PERFEKT 2,5 kg

  • zdjecie 1 - Środek zwalczający szczury i myszy w kostce RAT KILLER PERFEKT 2,5 kg
  • zdjecie 2 - Środek zwalczający szczury i myszy w kostce RAT KILLER PERFEKT 2,5 kg
Cena91.26 zł
Informacje dodatkowe:Substancje aktywne: Brodifacoum (związek z grupy antykoagulantów) – 0,005%
Denatonium (środek zniechęcający do spożycia przez ludzi),
Dostępność: Towar dostępny na magazynie w bardzo dużej ilości

Preparat na szczury i myszy w kostce RAT KILLER PERFEKT. Kostki sprzedawane są w szczelnym pojemniku zawierającym 2,5kg środka zwalczającego gryzonie.

Dzięki specjalnym substancjom aktywnym i innowacyjnej formie trutki w postaci kostek, jest to niezawodny sposób na problem ze szczurami w oborach, chlewniach, ubojniach czy magazynach. Kostki do deratyzacji pomieszczeń gospodarskich nasączone są trucizną z opóźnionym działaniem - około 4-5 dni od pierwszego spożycia. Dzięki temu że trucizna na gryzonie nie zabija od razu, tylko po kilku dniach mamy pewność że nawet bardzo ostrożne i podejrzliwe szczury (które często sprawdzają pokarm na młodych) zjedzą podaną im trutkę.

Drugą bardzo ważną zaletą kostek z trucizną do zwalczania szczurów i myszy jest mumifikujące działanie środka, czyli zasychanie się ciała padniętego gryzonia. W ten sposób nawet jeżeli szczur lub inny szkodnik padnie w trudno dostępnym miejscu jego resztki nie będą gniły, przez co unikamy ryzyka rozwoju niebezpiecznych bakterii czy wirusów.

Kostki do tępienia szczurów najlepiej jest umieszczać odpowiednio do tego przygotowanych stacjach deratyzacyjnych. Aby myśleć o szybkim i pewnym wytępieniu wszystkich gryzoni, środek do deratyzacji powinno się wykładać w ilości nawet po 4 kostki na szczury w karmidłach rozmieszczonych co 4-10m. Powinny to być miejsca gdzie najczęściej obserwuje się szkodliwą działalość gryzoni. Cały zabieg deratyzacji gospodarstwa powinien trwać przez min. 2-3 tygodnie i w tym czasie należy codziennie uzupełniać truciznę w kostkach przeciw szczurom w miarę jej wyjadania przez szkodniki.

Dodaj opinię
Zadaj pytanie
Poleć znajomemu


*
*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem

*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem
*
*
Możesz podać maksymalnie 5 adresów. Oddziel je przecinkami
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem

Copyright © 2019 ecoagra.pl

Trwa ładowanie