ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Inkubator lęgowy na 56 jaj IKAR + poidło 1,5l + karmnik 1kg

  • zdjecie 1 - Inkubator lęgowy na 56 jaj IKAR + poidło 1,5l + karmnik 1kg
  • zdjecie 2 - Inkubator lęgowy na 56 jaj IKAR + poidło 1,5l + karmnik 1kg
  • zdjecie 3 - Inkubator lęgowy na 56 jaj IKAR + poidło 1,5l + karmnik 1kg
  • zdjecie 4 - Inkubator lęgowy na 56 jaj IKAR + poidło 1,5l + karmnik 1kg
Cena298.00 zł
Materiał:Wysokiej jakości termoizolacyjne tworzywo sztuczne
Opakowanie:Inkubator lęgowy + poidło 1,5l + karmidło 1kg
Rozmiar:[dł. x szer. x wys.] 46x46x19,5 cm
Dostępność: Towar dostępny na magazynie w bardzo dużej ilości

Nowoczesny i bardzo skuteczny inkubator lęgowy półautomatyczny na 56 jaj. Idealnie nadaje się do celów hobbistycznych, jak i gospodarstw domowych. Przedstawiony inkubator świetnie sprawdza się w inkubacji różnego gatunku kur, kaczek, gęsi, indyków czy też ptaków ozdobnych (bażantów i przepiórek).
Prosta obsługa pozwala na to, że nawet zwykli amatorzy nie będą mieli problemu z obsługą tego urządzenia.

Oferowany inkubator składa się z dwóch części: pokrywy górnej oraz misy dolnej. W pokrywie górnej umieszczony jest wentylator, wokół którego znajduje się okrągła grzałka. Wentylator ma na celu mieszać powietrze oraz równomiernie rozprowadzać po całej komorze lęgowej. Pozwala to zapewnić utrzymanie stałej temperatury. Cały system jest umieszczony w specjalnej osłonie. Transparentne okienka rewizyjne pozwalają na obserwację procesów inkubacji.

Wilgotność urządzenia kontrolowana jest poprzez dolewanie wody do kanalików, znajdujących się w misie dolnej.

Inkubator lęgowy wyposażony jest w tacę do obracania jaj (grill inkubacyjny). Obrót dokonuje się za pomocą jednego ruchu ręki, poprzez przekręcenie kluczyka, znajdującego się na zewnątrz wylęgarki. Na jednej tacy możemy umieścić 56 jaj kurzych. Jaja większe np. gęsie czy indycze należy inkubować po wyjęciu tacy, w wyniku czego jaja będą musiały być obracane ręcznie.

Temperatura inkubacji jest ustawiona fabrycznie i wynosi 37,8 oC. Jest to temperatura optymalna dla wszystkich ptaków domowych oraz bażantów i przepiórek. Temperatura wyświetlana jest na wyświetlaczu LCD, w celu kontrolowania przebiegu inkubacji. Istnieje możliwość zmiany temperatury smarfonem z wbudowanym portem IrDA poprzez zainstalowanie naszej autorskiej aplikacji (POBIERZ). Średni pobór mocy inkubatora jest bardzo niski, wynosi około 40 W. Całość zasilana jest z sieci 220 V.

Inkubator najlepiej jest umieścić na stole, na płaskim podłożu, z dala od źródła ciepła, promieniowania słonecznego oraz przeciągów.

Inkubator wykonany jest z wysokiej jakości termoizolacyjnego tworzywa sztucznego, zapewniający wysokiej jakości izolację cieplną. Solidny i bardzo łatwy do utrzymania odpowiedniej czystości. Budowa nie odkształca się, jest odporna na uszkodzenia.
Po użytkowaniu inkubatora wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką nasączoną środkiem dezynfekcyjnym Virkon S, w celu usunięcia wszelkich wirusów i bakterii.

Szczegółowe porady i tajniki przebiegu inkubacji przedstawione są w poradniku, który dołączony jest do każdego urządzenia.
Tak kompleksowe wyposażenie pozwala na zapewnienie profesjonalnej opieki nad świeżo wylęgniętymi pisklętami.
Dodaj opinię
Zadaj pytanie
Poleć znajomemu


*
*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem

*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem
*
*
Możesz podać maksymalnie 5 adresów. Oddziel je przecinkami
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem
Opinie o produkcie
autor: Łucja
ocena: 5.0
2016-01-22 09:52:57

Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu! Pisklęta w tamtym sezonie się ładnie mi się wylęgły. Dzisiaj zamówiłam już drugi taki komplecik na prezent dla mojej siostry. Za tą cenę nic lepszego nie znalazłam. Naprawdę mały wydatek, a efekty ogromne! Polecam wszystkim miłośnikom drobiu.
autor: Janka
ocena: 4.0
2016-01-25 13:46:05

Bardzo praktyczny zestaw, od razu miałam karmidło i poidło dla wylęgniętych piskląt i jedynie sztuczna kwoka i mam cały zestaw do odchowu:-D Super!
autor: Maria M.
ocena: 5.0
2016-03-08 10:45:16

Zamówiłam i nie żałuje, już mam zestaw do odchowu:)

Copyright © 2019 ecoagra.pl

Trwa ładowanie