ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Oprawy promiennikowe

Niezawodne oprawy promiennikowe do piskląt. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają solidną ochronę promienników podczerwieni przed uderzeniami. Dlatego mogą być również wykorzystywane jako lampy do ogrzewania prosiąt czy szczeniąt. Klosze na żarówki promiennikowe są niezbędnym elementem każdej wylęgarni drobiu - do dogrzewania piskląt szczególnie tych które pochodzą z inkubatorów lub klujników. Bardzo wydajne i energooszczędne oprawy na promienniki dla piskląt równomiernie rozprowadzają ciepło po całej powierzchni zapewniając dobre dogrzanie wszystkich kurcząt w odchowalni.
zobacz Oprawa promiennikowa grzewcza do ogrzewania zwierząt
Dostępność: Towar dostępny na magazynie w bardzo dużej ilości

Oprawa promiennikowa grzewcza do ogrzewania zwierząt

Wysokiej klasy oprawa do żarówek promiennikowych wykonana ze stali nierdzewnej. Oprawa promiennikowa przystosowana jest do pracy ze standardowymi żarówki z gwintem E27. Oprawy promiennikowe tego typu są popularnie stosowane do ogrzewania piskląt, szczeniaków, kotów, prosiąt i królików. Ich stosowanie ma...więcej ›
zobacz Oprawa promiennikowa z regulacją mocy do ogrzewania zwierząt
Dostępność: Towar dostępny na magazynie w bardzo dużej ilości

Oprawa promiennikowa z regulacją mocy do ogrzewania zwierząt

Oprawa do promienników z przełącznikiem mocy dedykowana do odchowu kurcząt i dogrzewania ptaków. Dzięki praktycznemu regulatorowi mocy hodowca ma możliwość ograniczenie ciepła emitowanego przez żarówkę , co z kolei pozwala na zmniejszenie ilości pobieranej energii elektrycznej.

Klosz ochronny wykonany został...
więcej ›

Copyright © 2024 ecoagra.pl

Trwa ładowanie