ecoagra listek lewy
ecoagra listek prawy
ecoagra koszyk

Myszołapka, pułapka na myszy żywochwytna multisekwencyjna

  • zdjecie 1 - Myszołapka, pułapka na myszy żywochwytna multisekwencyjna
  • zdjecie 2 - Myszołapka, pułapka na myszy żywochwytna multisekwencyjna
  • zdjecie 3 - Myszołapka, pułapka na myszy żywochwytna multisekwencyjna
Cena40.84 zł
Rozmiar:26 x 15 x 5 cm
Zastosowanie:myszy
Materiał:stal ocynkowana
Typ pułapki:dwuwejściowa
Kolor:ocynk
Dostępność: Towar dostępny na magazynie w bardzo dużej ilości

Sprytna pułapka na myszy chwytająca szkodniki w sposób multisekwencyjny - to znaczy, że przy jednym zastawieniu pułapki można złapać nawet kilkanaście myszy. Powyższa myszołapka chwyta szkodniki w sposób żywołowny, czyli nie wyrządza im żadnej krzywdy. Niewielkie wymiary i bardzo wysoka skuteczność działania sprawiają, że jest to jedna z najbardziej popularnych pułapek na myszy na rynku.

Oferowana pułapka żywochwytna na myszy została wykonana ze metalu ocynkowanego, co zapewnia dużą wytrzymałość. Myszołapka posiada także plastikowe okienko, dzięku któremy można monitorować czy lub ile myszy zostało złapanych w środku. Łapki na myszy tego typu doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie nie ma możliwości stosowania trutek, pułapek zatrzaskowych lub po prostu chcemy humanitarnie pozbyć się szkodników.

Zastawienie pułapki na myszy i jej działanie jest niezwykle proste. Przynętę umieszczamy wewnątrz myszołapki poprzez otworzenie wieczka. Myszy zwabione przynętą wchodzą do środka pułapki jednym lub drugim wejściem. Każde z dwóch wejść posiada zapadkę, która po wpływem ciężaru myszy ugina się i wpuszcza szkodniki do środka, uniemożliwiając im wyjście, gdyż zapadki podnoszą się.

Dzięki takiej konstrukcji myszłopka jest niezwykle praktyczne, gdyż w momencie uwięzienia jednego gryzonia, jest ona gotowa do łapania kolejnych szkodników i nie jest wymagana żadna interakcja ze strony człowieka.

W celu skuteczniejszego zachęcenia myszy do wejścia do pułapki, polecamy zastosowanie niezwykle skutecznego wabika PROVOKE, który jest dostępny w naszej ofercie.
Dodaj opinię
Zadaj pytanie
Poleć znajomemu


*
*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem

*
*
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem
*
*
Możesz podać maksymalnie 5 adresów. Oddziel je przecinkami
=
*
Walczymy ze spamem. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem
Opinie o produkcie
autor: Jadzia
ocena: 5.0
2016-01-20 10:18:02

Polecam tą pułapka, mimo swojej wysokiej ceny jest warta zakupu. Pierwszego dnia nałapałam aż 5 sztuk. Kawałek kiełbaski zrobiło swoje. Świetna sprawa!

Copyright © 2024 ecoagra.pl

Trwa ładowanie